دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو
دیجی منو
دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

درباره ما

سلام و درود
عمده مشتریان “کانون تبلیغاتی آباآریا”، در استان مازندران، رستوران ها، فست فودها، هتل ها، و کلاً مراکزی که باعرضه غذا، سر و کار دارند می باشد. و “منوی غذایی” یکی از مهم‌ترین ابزارها، برای انتخاب غذا توسط مشتریان هست. (شاید حتی مهمترین ابزار)

از طرفی هم متأسفانه در کشور نوسان بسیار زیاد در قیمت مواد اولیه وجود دارد؛ و این مراکز مجبورند که خیلی زود قیمت هایشان را تغییر دهند. (یا با برچسب و یا چاپ مجدد منو) و چون قیمت چاپ و کاغذ نیز بسیار افزایش پیدا کرده؛ در نتیجه هزینه چاپ منو ها هم بسیار بالا رفته است؛ و از طرف دیگر هم‌ اکنون در عصری زندگی می کنیم که همه دوست دارند همه‌ چیز را در موبایل های خودشان جست‌ و جو کنند.

با توجه به موارد فوق، “کانون تبلیغاتی آباآریا” بر آن شد؛ تا سیستمی طراحی نماید که تمام رستوران‌ها، در جای‌جای ایران عزیزمان بتوانند یک منوی کامل، ساده، جذاب و از همه مهم‌ تر قابل تغییر، با کمترین هزینه و بالاترین امکانات داشته باشند.

ویژگی های بارز و مهم “دی جی منو”

کارایی آسان، در دسترس بودن همه (آن لاین)، جایگزین بسیار خوب برای “منوی بیرون بر”، قابلیت تغییر قیمت و غذا ها (هر لحظه، بدون صرف هزینه و در کمترین زمان)، قابلیت گذاشتن چندین عکس و محتویات برای هر غذا، در منو و نامحدود بودن فضا برای گذاشتن اطلاعات منو

با آرزوی سربلندی و سعادت

نیکو سادات آل احمد

مدیر مسئول و صاحب امتیاز