دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو

دیجی منو
دیجی منو
دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد.
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

قوانین

“دیجی منو“، پایگاهی مجازی برای در اختیار گذاشتن اطلاعات فقط و فقط، منوی رستوران های مختلف در شهر های مختلف ایران می باشد. با هدف اینکه، کاربران گرامی از منو و قیمت غذا های رستوران ها آگاه شده و با آگاهی کامل و اجمالی، بتوانند موارد نیاز خود را جستجو کرده و انتخابهای خود را انجام دهند.پیش از اینکه عضو “دیجی منو” شوید و منوی رستوران خودتان را بگذارید؛ لازم است که تمام قوانین و شرایط را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید.

با قبول این قوانین، شما پذیرفته ‏اید که مطالبی را که در ادامه آورده شده است؛ حتماً و حتماً در نظر میگیرید و در “دیجی منو” حتما رعایت می کنید.

۱- در” دیجی منو”، مسئولیت ثبت هرگونه مطلب در منوی دیجیتال هر رستوران و یا مرکز ارائه غذا، از جمله نام غذا، قیمت، طبقه بندی غذا ها، به عهده مدیر و صاحب رستوران بوده و کادر فنی و مهندسی “دیجی منو” هیچگونه مسئولیتی از این بابت ندارند. چون مدیریت هر رستوران امکان دسترسی کامل به صفحه منوی دیجیتال خود را داشته و حتما و همیشه می بایست که خودش منوی خود را به روز رسانی نماید.

۲- در “دیجی منو”، فقط و فقط “منوی مجاز رستوران ها” گذاشته می شود.

۳- در “دیجی منو” به هیچ عنوان از عکس ها و مطالب دیگری غیر از “محصولات، فضاهای مختلف و خدمات مجاز رستوران” و “قیمت های آن” استفاده نمی گردد. (در “دیجی منو”، می توانید در قسمت دسته ها، بخشی برای گذاشتن عکس های فضا و امکانات رستوران ایجاد کرده و عکس ها و مطالب مربوط به رستوران را در آنجا قرار دهید.)

۴- در “دیجی منو” به حقوق دیگر رستوران ها و مراکز تهیه غذا احترام گذاشته و هرگونه سوء استفاده ممنوع می باشد.

۵- در “دیجی منو” ارائه هرگونه محصول، کالا و خدمات مغایر با شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی ممنوع می باشد.

۷- در “دیجی منو” وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی ممنوع می باشد.

وب سایت “دیجی منو” نیز در قبال اعتماد “اعضاء”، تعهد می دهد حفاظت از اطلاعات شخصی “اعضاء” را یک اصل، قرار داده و همواره در حفظ اطلاعات کاربران کوشا باشد.

بدیهی است که در صورت عدم رعایت موارد بالا، مدیر سایت “دیجی منو” مختار است که به صورت یک طرفه و بدون استرداد هیچگونه وجهی صفحه مربوط به منوی رستوران خاطی را بسته و آن رستوران، حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.

بدیهی است که در صورت عدم رعایت موارد بالا، مدیر سایت دیجی منو مختار است که به صورت یک طرفه و بدون استرداد هیچگونه وجهی صفحه مربوط به منوی رستوران خاطی را بسته و آن رستوران، حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.